Skip to content

TRIPIPOE TINGIMUSED
01.01.2018

Tuuripoe PHUKET.EE (edaspidi TRIPIPOOD) omanik on Coconut Thai Co. Ltd, (registrikood 0835561020954),
asukohaga 33/16 Moo1, Ratsada sub-district, Mueang district, Phuket 83000.

Trippe ja tuure viib läbi Coconut Thai Co. Ltd, kes omab selleks vastavat Tai tuuride korraldamise litsentsi Nr. 34/02461. Kõik Coconut Thai Co.Ltd poolt korraldatud tripid ja tuurid on kaetud isikukindlustusega ning vastavad kõikidele Tai seadustest tulenevatele nõuetele.

1. Tripipoest ostetav teenus
Pakume Eesti-, Vene-, Inglise-, Soomekeelseid elamustrippe Taimaal. Lisaks pakume Teile muid Taimaal reisimisega seotud teenuseid.
2. Tellimuse vormistamine
Tripikoha või muud teenused peab broneerima ja maksma vähemalt 48h enne tuuri või teenuste osutamise algust.
Tripide või teiste teenuste tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Tellitud teenuseid saab veel enne kinnitamist muuta.
Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Tripipoe arvelduskontole.
Peale tasumist saadetakse Teile tripi tellimise kinnitus, lisaks saadame Teile täpselt juhendid ja info, kuidas ja millal Teile järgi tullakse.
Kui sisestate oma andmed, siis märkige kindlasti ära oma telefoni number, majutuskoha nimetus ja toa number. Võimalusel märkige ära oma Tai number ja e-mail, mida saate jooksvalt mobiiltelefonis vastu võtta. Kui Te veel ei tea oma ööbimispaika, siis saatke see selgumisel info@phuket.ee või helistage +372 6 555 660(VOIP nr.) või saatke SMS +372 55 43 989.
Kui tellitud trippi või tuuri ei ole meil mingil põhjusel Teile pakkuda, siis teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.
3. Taganemisõigus
Kõik oma muutmis- ja tühistamis soovid palume saata e-mailile: info@phuket.ee nii kiiresti, kui võimalik. Proovime leida mõlemaid pooli rahuldava lahenduse.
Broneeringu tühistamisel:
Tagastame broneeringu eest tasutud summa 100%, millest lahutame €20, kui tühistad broneeringu vähemalt 30päeva enne toimumiskuupäeva.
Tagastame broneeringu eest tasutud summa 50%, kui tühistad broneeringu vähemalt 14päeva enne toimumiskuupäeva.
Enne Taisse tulekut soovitame sõlmida ka reisitõrkekindlustus. Juhul, kui peaksite haigestuma ja tripile ei saa tulla, siis reisitõrkekindlustus korvab Teile broneeringu eest tasutud summad.
Enne täpsustage kindlasti oma kindlustusseltsist järgi, kas reisitõrke tõttu ärajäänud ekskursioonid ikka kompenseeritakse. Osadel kindlustusseltsidel sellist võimalust ei ole ja ärajäänud ekskursioone ei kompenseerita. Tripipood ei võta vastutust reisitõrke puhul tekkinud kulude osas ja lähtub ülaltoodud tingimustest .
4. Isikuandmete töötlemine ja turvalisus
TRIPIPOOD kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili
aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks.
Kõik TRIPIPOE ostutehingud käivad läbi krüpteeritud andmesidekanalite ja andmete salastatus on garanteeritud.

Phuket.ee – Teie Tai seiklus algab siit!