Skip to content
Mida teha Phuketil vihmaga?

Viimasel ajal on paljud meie kliendid pöördunud meie poole ühe küsimusega: Mida teha Phuketil vihmaste ilmadega?
Siin ei jää elu seisma kui vihma sajab, selleks ajaks tuleb endale lihtsalt valida veidi teised tegevused.
10 asja, mida võiks Phuketil teha vihmaste ilmadega:
1. Minge lõõgastuma mõnda spaasse, massaaži jne. Phuketil on neid lugematul arvul.
2. Külastage Jungceyloni kaubanduskeskust. Seal saab shopata, mängida, süüa jne. Jungceylonis on võimalik veeta mitmeid tunde.
3. Külastage Central Festival kaubanduskeskust. Seal on üle 120ne outlet poe ja igav seal ei hakka.
4. Minge vaatama Phuket Fantasea Showd. See show on inspireeritud Tai ajaloost ja pakub silmailu tervele perele.
5. Külastage Phuketi silmamoonduse muuseumi – Phuket Trickeye Museum . Seal on heal tasemel 3D maalingud, mille sees end pildistades on võimalik teha uskumatult ägedaid pilte.
6. Minge kinno või keeglit mängima. Keeglit on võimalik muuseas mängida Jungceyloni ja BIG C kaubanduskeskustes. Hea SFX kino on Central Festivali kaubanduseskuses ja Jungceylonis.
7. Tagurpidi maja – Baan Teelanka. See on jällegi tore koht kuhu minna koos terve perega.
8. Külastage Phuketi muuseume. Alustada võiksite neist: Thalang National Museum, Tin Mine Museum Kathu.
9. Harige end Tai köögikunsti osas. Iga nurgapealt tuuride müügipunktidest saab soodsalt osta tuusikuid Tai köögi kursustele.
10. Tutvuge Phuketi veealuse maailmaga Phuket Aquariumis. Kindlasti veedate ka seal päris mitu huvitavat tundi.

Vihm on Phuketil vajalik nähtus, see imeline roheline loodus ei oleks üldse nii roheline ja lopsakas kui siin aegajalt vihma ei kallaks. Mida rohkem aastavahetuse poole, jääb vihmaseid päevi vähemaks…

Vihmahooaeg leiab aset igal aastal enam-vähem samal ajal, aga nagu ilm igal pool mujal maailmas, on seegi täpselt ette ennustamatu. Juunist augustini on vihma ja päikest võrdselt, enamasti üsna nauditavas koguses. Mõned kuud on teistest märjemad, september, oktoober ja november on kindlasti kõige märjemad kuud, kuid mõnel aastal võib see kesta ka detsembrini välja. Hoolimata järjestikustest vihmastest päevadest on päikest siiski piisavalt ja aeg-ajalt sajab hoovihma. Positiivne külg on see, et kõik on palju odavam!

Seevastu aga on Aprill ja mai kõige palavamad kuud, temperatuurid ulatuvad 40˙C-ni, mistõttu kõik Taimaa elanikud tähistavad palava hooaja lõppu kolm päeva kestva Songkrani festivaliga, kus üksteist hullumeelselt veega pritsitakse.
Kõik eelnev on umbkaudne teave – me kõik ju teame, et iga aasta on erinev, isegi mu vanaema teadis seda!
Pange tähele, et kohalikud ilmaennustused on alati pessimistlikud. Kui päeval on oodata ühetunnist vihmasadu, siis pannakse igaks juhuks ekraanile suur ja hirmutav äikesepilve sümbol.