Facebooki postitused

4 days ago

Phuket.ee

Kata Noi Beach

#KataNoi #Paradiisisaar #TripiPood #Phuketee #TripidPhuketil #Tuuripood #AvastajatePhuket #EestlasedPhuketil #Palmisaar #DroonigaPhuketil #PhuketiTuurKata Noi Beach kujutab endast väikest ilusat lahesoppi, pakkudes võimalust olla Kata ranna toimetuste läheduses ent samas hoiduda tavapärastest turistihordidest. See kaunis ja lai valge liivaga rannariba on kõrghooajal imeliselt selge sinise veega, kahjuks jääb see aga oma asukoha tõttu pisut kõrvaliseks ja seega vaikseks. Kui te pole selle ranna olemasolust teadlik, siis te ilmselt sinna ei satu. Kui välja arvata rand ise ja kaks kuurortit, siis ei toimu Kata Noi Beach-il midagi erilist peale tavapäraste rätsepa- ja massaažiteenuste, toidupoe ja mõne baari, kes ootavad hotellide külastajaid.
Ranna põhjatipp on populaarne surfarite seas, kes saavad aeg-ajalt nautida korralike laineid, kus õppida ja harjutada.
Ööbimiskohad Kata Noi rannal
KataThani kuurortis või Mom Tri's Villa Royales ööbides saab teile osaks ligipääs Phuketi ühele kõige kaunimatest randadest.
Kata Thani Beach Resort hõivab kogu Kata Noi rannajoont ning kõik toad on rannavaatega...
Kui te soovite end hellitada millegi luksuslikuga, siis võite proovida näiteks The Shore’i nimelist uut tiiba, kus asuvad basseinidega villad.
Kata Noi põhjaküljele rajatud Villa Royale on unikaalsem ja tuntud juba aastakümnete tagant. See ebatavaline, kauni aiaga ümbritsetud hotell oli varem eramaja, mis äärmiselt edukalt hotelliks ümber ehitati. Originaalses tiivas on iga tuba erineva disaini ja dekoratsiooniga, ühes neist on isegi säilinud kivirahnu sisse ehitatud veinikelder. Hotellil on kaks väikest basseini, üks neist asub mere läheduses ning sisaldab merevett, teine bassein mageveega on peatiiva kõrval. Villa Royale üks suurimaid eeliseid on selle suurepärane restoran, mis pakub saare kõige romantilisemaid õhtusööke. Hinnad on muidugi pisut krõbedad, nii et hoidke seda restoranikülastust erilise sündmuse tarbeks.
Kata Noi ranna läheduses
Teine tõmbenumber Kata Noi Beach-il on rida tagumise mäe küljele püstitatud baare, mis pakuvad suurepäraseid vaateid lahele. Nimed nagu Small View Point ja After Beach või uusim koht Baan Chom View annavad hea ettekujutuse: imeline päikeseloojang, hea toit ning kahtlemata parim viis vaadata päikeseloojangut Kata Noi Beach-il, samal ajal õlut nautides.

#KataNoi #Paradiisisaar #TripiPood #Phuketee #TripidPhuketil #Tuuripood #AvastajatePhuket #EestlasedPhuketil #Palmisaar #DroonigaPhuketil #PhuketiTuur
... See MoreSee Less

4 days ago

Phuket.ee

Patongi öötuuril jätkub lõbusat tegevust mitmel rindel 😉

phuket.ee/pood/patongi-ootuur/

#PatongiÖötuur #PhuketiNaistekas #Tripipood #Phuketee #Paradiisisaar
... See MoreSee Less

Load more