Heret Phuketilt-unistustel kaovad piirid! 

 

Plaanid tulla Phuketile või veel kahtled?

Ära kahtle enam sekunditki, kirjuta mulle ja saame tuttavaks kui me veel ei tunne. Aitan sul oma nõu ja jõuga kokku panna parima puhkuse. Olen täiesti kindel, et sõltuvuse ja Taimaa armastuse suudan ma sulle sisse süstida küll!

Minu teekond Phuketile algas juba ammusest unistusest kolida kuhugi sooja, võimalikult kaugele Eestist ja külmast. Olen terve oma elu elanud teadmisega, et sündisin vales keskkonnas. Tänaseks on juba  5 aastat olnud minu kodu siin poole Hiiumaa suurusel saarekesel ja ma ei kahetse oma otsust siia tulla hetkekski, tean nüüd mis ma tahan. Olen õppinud läbi kogemuste uskuma ja võtnud oma elu motoks, et eduka elu saladus peitub oskuses hinnata seda, mis meil on just praegu olemas, samas unistada julgelt ja piirideta. Piirid tuleb seada ainult eesmärkidele, et need oleksid ka reaalsed. Esialgu tekitasid need tunded minus hirme ja kahtlusi, et kas üldse on võimalik sellest unistusest saavutada reaalsus ja loobuda mugavustsoonist… töö, ärid ja elu olid seal nagu paigas…kuid midagi oli ikka puudu ja see ühine soov meis järjest kasvas ja liitis veel jõulisemaks. Ja muidugi teiste arvamused ja pilgud, mis pigem olid meie suunal negatiivsed, tugevdas seda soovi veelgi. Koos kujunes see unistus juba reaalseks eesmärgiks ja kui peale mitmeid reise Euroopas sattusime esimest korda Taimaale, puhkuse viimastel päevadel tegime otsuse  ja alustasime tagasi jõudes oma elude kokkupakkimist selles suunas Eestis.

Minu elu on seotud olnud viimased 10 aastat ettevõtjana ilualal. Nende aastate jooksul olen läbinud palju erinevaid koolitusi ja töötanud erinevatel ametitel, kuid siiski on jäänud mu peamiseks kireks ainult ripsmed ja kulmud. Oma töös olen oma pika kogemuse ajal õppinud mis on kvaliteet ja hindan seda kõrgelt, kuna selle ameti juures on just see kõige olulisem. Enne ilumaailma õppisin ärijuhtimist, töötasin erinevates klienditeeninduse ja kaubanduse sektorites ja seetõttu tean kui tähtis on hea suhtlemine ja teenindus, oskan arvestada erinevate soovidega, lähenedes igale  küsimusele võimalikult personaalselt.

Ja see kõik puudutab minu tegemisi ka siin Phuketil. Iluteenindajana pakun teile siin maksimaalset mugavust ja kvaliteetset teenust Iluteenused Phuketil Lisaks võib minu poole pöörduda ka kõigis muudes naistele suunatud küsimustes Phuketi Naistekas. Olen Phuket.ee püsiliige, saan pakkuda oma nõu ja abi sobivate tuuride broneerimiseks, privaattrippide korraldamiseks, auto-ja rollerirendiks, majutuse leidmiseks ja kõigis muudes küsimustes mida vajate ideaalseks ja kordaläinud puhkuseks!

Kohtumiseni Phuketil!  ☀️🌴☀️