Majutus Phuketil

Mõned meie kliendid on öelnud, et Phuketil sobivat majutust leida võib olla üsna aeganõudev ja tihti tehakse lõpuks ikkagi vale valik. Piltidel olev teave on üks asi, kuid reaalsuses teine.
Oleme teie eest teinud ära suure töö ja sorteerinud välja valiku hotelle erinevas hinnaklassis. Oleme need hotellid ise üle vaadanud ja teame millest räägime.

Lahterdame hotellid kolme hinnaklassi: Soodne, Keskmine ja Kõrgem klass.

 

PATONGI HOTELLIVALIK ►►►

Patong Beach on Phuket´i saare tukslev süda ning mis teeb selle mõnede inimeste seas väga populaarseks, on just seesama, mille üle teised inimesed kurdavad. See on suur, see on julge, rahvarohke ja lärmakas ning sellegipoolest kogunevad inimesed sinna nagu kärbsed meepoti ümber.
Kes rahu soovivad, siis hoidke Patongist kaugele eemale. Teile soovitame rohkem Nai Harn Beachi või Kamala Beachi.

 

 

 

 

 

 

KARON HOTELLIVALIK ►►►

Karon Beach on suuruselt teine rand Phuketil, pakkudes laia liivariba ülivalge liivaga ning piisavalt võimalusi einestamiseks ja ööeluks. Tavaliselt ei tõmba rand ligi turistide horde, mida võib võtta eelisena. Rand on tuntud oma naljaka kriuksuva hääle poolest, mida rannal jalutamine tekitab. Meie nimetame seda „laulvaks liivaks“, Eestis leidub ka seda mõnes kohas. Piiksuv ja kriuksuv heli tekib erilise liivaterade kuju ja materjali pärast.

 

 

 

 

 

 

 

NAI HARN HOTELLIVALIK ►►►
Nai Harn Beach on väga kena ja puhas, rohtukasvanud mägede ja väikeste saarte vahel peituv rand, mis on populaarne turistide ja kohalike seas. Piirkond on laisema elustiiliga kui lääneranniku turismikohad, on seal siiski olemas kõik, mida suurepäraseks päevaks vajad – toit, hotellid ja kauplused -, kuid sellegipoolest annab see üsna hästi edasi oma ürgseid vaibe. Tormide eest kaitstud laht pakub paatidele ja luksuslikele jahtidele suurepäraseid kohti ankrusse jäämiseks.

 

 

 

 

 

 

 

KAMALA HOTELLIVALIK ►►►
Üllataval kombel tõuseb Kamala Beach teiste seast esile just nimelt erinevate atraktsioonide puudumise tõttu, kui mitte arvesse võtta Phuket Fantasea parki. Tegemist on kena rannaga, kus on kõrghooajal läbipaistev vesi, piisavalt võimalusi rannas einestamiseks ja ostlemiseks ja mitmeid hotelle, millest mõningad otse rannajoonel, ent üldjoontes on see rand siiski üsna rahulik.

 

 

 

 

 

 

 

KATA HOTELLIVALIK ►►►

Kata Beach on Phuketil populaarsuselt järgmine kohe Patong Beach-i järel ning Karon Beach-i ees. Randa iseloomustab suur valge liivaga ala ning intensiivselt sinine meri, samuti üks saar, mis pakub suurepärast võimalust kaunite päikeseloojangufotode tegemiseks. Kata on suurepärane sihtkoht perepuhkuse veetjatele, kuna seal on vähem rahvast kui Patong Beach-il, lai valik kohti einestamiseks ja ostlemiseks, mitmeid hotelle ja ööelu võimalusi. Kata Beach jaguneb kolmeks põhiliseks piirkonnaks. Kata Center, Kata South koos Club Mediga selle keskel ning Kata “Back Road”.

 

 

 

 

 

 

 

KATA NOI HOTELLIVALIK ►►►
Kata Noi Beach kujutab endast väikest ilusat lahesoppi, pakkudes võimalust olla Kata ranna toimetuste läheduses ent samas hoiduda tavapärastest turistihordidest. See kaunis ja lai valge liivaga rannariba on kõrghooajal imeliselt selge sinise veega, kahjuks jääb see aga oma asukoha tõttu pisut kõrvaliseks ja seega vaikseks. Kui te pole selle ranna olemasolust teadlik, siis te ilmselt sinna ei satu.

KOH PHI-PHI DON HOTELLIVALIK►►►

 

 

 

 

 

Parimad pakkumised Phuketil:Broneering.com